Farské oznamy - 19. jún

V pondelok v Bošanoch sv. omša je obetovaná za zdravie a Božie požehnanie pre rodiny v Združení zázračnej medaily.

V stredu 22. júna t.r. po sv. omši o 18:00 hod. v Bošanoch bude pomazanie olejom z hrobu sv. Šarbela z Libanonu a uctenie jeho relikvií.

Sviatosť krstu budeme udeľovať v sobotu o 11:00 hod. vo farskom kostole v Bošanoch spolu s náukou.

V sobotu o 15:00 hod. v Bošanoch príjmu sviatosť manželstva Juraj Géci a Bibiána Korvasová.

Budúcu nedeľu 26. júna po sv. omši o 10:00 hod. bude slávnostné "Teba, Bože chválime" ako poďakovanie žiakov, študentov a učiteľov na konci školského roka.

Tunajší dôstojný pán kaplán Martin Šalamon je od 1. júla t.r. ustanovený za kaplána do farnosti Nové Zámky. Chcem mu poďakovať za jeho dvojročnú prácu pre naše farské spoločenstvo a na novom mieste mu želám hojnosť Božích milostí. Na jeho miesto príde dôstojný pán kaplán Marek Sedlár, rodák z Horných Obdokoviec a v tomto čase kaplán vo farnosti Nitra – Chrenová.