Farské oznamy - 21. máj

Nasledujúce tri dni (pondelok, utorok, streda) sú prosebnými dňami. Záväzný je iba jeden deň. Obsahom prosebných dní sú prosby za úrodu.

Ďalšie farské stretnutie synody o synodalite Cirkvi sa bude konať v utorok o 18:30 v Pastoračnom centre.

V pondelok a piatok po sv. omši o 18:00 hod. vo farskom kostole v Bošanoch bude liturgicky nácvik prvoprijímajúcich detí.

Budúcu nedeľu 29. mája o 10:00 hod. bude prvé sv. prijímanie v Bošanoch. Sv. spoveď prvoprijímajúcich detí, ich rodičov, krstných rodičov, starých rodičov a súrodencov bude v sobotu 28. mája o 8:00 hod. – 3.A a o 8:30 hod. – 3.B. Generálne upratovanie kostola bude v sobotu o 9:00 hod. a majú ho na starosti rodičia prvoprijímajúcich detí.

V piatok 27. mája sa začína novéna k Duchu Svätému.

V sobotu 28. mája budeme vysluhovať sviatosť krstu o 11:30 hod. vo farskom kostole.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédiá.

Srdečne Vás pozývame na hudobný gospelový Festival Lumen, ktorý sa uskutoční v Trnave 3. – 4. júna t.r. Pozývame zvlášť mladých, pre ktorých sme pripravili bohatý hudobný a duchovný program. Na Festivale Lumen vystúpia Sima Magušinová a rôzne zahraničné a domáce kapely. Súčasťou festivalu je aj zaujímavý sprievodný program - diskusie a workshopy na aktuálne témy. Sme presvedčení, že to pre vás bude čas hlbokého stretnutia sa s Kristom a s priateľmi. Bližšie informácie ako aj program nájdete na stránke: www.festivallumen.sk

Ďakujeme za vaše modlitby, obety a milodary.

Upratovanie: Bošany 8