Farské oznamy - 4. septembra

Nitrianska diecéza v spolupráci s Kňazským seminárom sv. Gorazda v Nitre a Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitre otvára na jeseň tohto roku už šiesty ročník Nitrianskej animátorskej školy. Ide o projekt zameraný na formáciu mladých ľudí od 17 rokov, ktorí majú túžbu hlbšie poznať pravdy viery, prehĺbiť svoj duchovný a modlitbový život a ktorí zároveň cítia nadšenie komunikovať tieto hodnoty svojim rovesníkom. Prihlasovať sa je možné do konca septembra na mailovej adrese mladeznr@gmail.com.

Bližšie informácie nájdete na plagáte a na webovej stránke.

Vo štvrtok 8.9. t.r. sa v našej farnosti v Krnči uskutočnia kňazské rekolekcie za účasti kňazov nášho dekanátu. O 9:30 hod. začneme adoráciou Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej a o 10:00 hod. budeme sláviť svätú omšu, ktorú bude celebrovať Vdp. Michal Vlček, správca farnosti v Klatovej Novej Vsi. Všetci ste srdečne pozvaní!

V sobotu 10. septembra o 14:30 hod. v Bošanoch príjmu sviatosť manželstva Filip Vozárik a Zuzana Nagyová.

Na budúcu nedeľu na filiálke v Krnči bude odpust, teda výročnú slávnosť patróna kostola – Narodenia Panny Márie.

Budúcu nedeľu sa koná zbierka na kňazský seminár sv. Gorazda v Nitre.

Upratovanie: Bošany 2-3