Farské oznamy - 26. február

Popolcová streda je dňom prísneho pôstu a zdržovania sa mäsitého pokrmu.

Dotyk Božieho odpustenia môžete zažiť v tomto prvopiatkovom týždni polhodinu pred sv. omšami.

Birmovancov zo Základnej školy (8. a 9. ročník) budeme spovedať v pondelok od 17:20 hod.

Birmovancov zo stredných škôl budeme spovedať v utorok od 17:20 hod.

Vo štvrtok predpoludním navštívime chorých a nevládnych.

Ďalšie farské stretnutie synody o synodalite Cirkvi sa bude konať v utorok 1. marca t.r. po večernej sv. omši v Bošanoch v Pastoračnom centre. Všetci ste srdečne pozvaní.

Vzhľadom na zlepšujúcu sa epidemiologickú situáciu ako aj vzhľadom na postupné uvoľňovanie obmedzení, ktoré sú s tým spojené, vydal dňa 24. februára 2022 nitriansky diecézny biskup dekrét, ktorým s platnosťou od 6. marca 2022, t.j. od 1. pôstnej nedele odvoláva dišpenz od povinnosti zúčastniť sa svätej omše v nedeľu a prikázaný sviatok.

Pozývame vás všetkých, deti, mládež, skôr narodených na spoločnú zimnú turistiku – výstup na Kozlicu (498 metrov nad morom). Spoločne začneme putovať v sobotu 5. marca o 13:00 hod. z parkoviska pod Sádovským kostolíkom. Okrem kamarátov, občerstvenia si prineste aj dobru náladu.

Budúcu nedeľu je detská sv. omša na Krnči.

Budúcu nedeľu bude zbierka na charitu.

Upratovanie: Bošany 6

Zdroj foto: Thays Orrico na Unsplash