Farské oznamy - 27. marec

Veľkonočná spoločná sv. spoveď bude v našej farnosti v sobotu 9. apríla (sobota pred Kvetnou nedeľou). Birmovanci majú aprílovú sv. spoveď v rámci spoločnej sv. spovede 9. apríla.

Vo štvrtok budeme spovedať starých a chorých veriacich pred Veľkou nocou. Zahláste ich v sakristií kostola.

Ďalšie farské stretnutie synody o synodalite Cirkvi sa bude konať v utorok 30. marca t.r. po večernej sv. omši v Bošanoch v Pastoračnom centre. Všetci ste srdečne pozvaní.

Pozývame vás všetkých, deti, mládež, birmovancov a skôr narodených na spoločnú jarnú turistiku – výstup na Vres (485 metrov nad morom). Spoločne začneme putovať v sobotu 2. apríla o 13:00 hod. z parkoviska pod Sádovským kostolíkom. Okrem kamarátov, občerstvenia si prineste aj dobru náladu.

V Krnči bude pobožnosť krížovej cesty v piatok o 16:15 hod.

Budúcu nedeľu je detská sv. omša na Krnči.

Budúcu nedeľu bude zbierka na pomoc obetiam vojnového konfliktu na Ukrajine.

Upratovanie - Bošany 10